Informace – dokumentace 2

Dokumenty a odkazy ke stažení

Přihlášky do ŠD jsou k dispozici u vedoucí školní družiny

Mgr. Jakuba Ošlejška

dokument ve formátu PDF

107501_view_512x512

Provoz ŠK ve školním roce 2020/2021 bude zahájen 1. října, v čase od 12:30 do 16.00 hod. Ranní provoz od 6.30 do 7.40 hod.

Přihlášení dítěte do ŠK:

Na začátku roku proběhne od 1.9 do 25.9.2020 oficiální zápis. Dle pořadí podání přihlášek bude přijato prvních 25 žáků.

Platba:

50 Kč/měsíc. V měsíci říjnu Vám bude zaslán variabilní symbol a číslo účtu; platba se hradí za pololetí.

Samostatný odchod dítěte ze ŠK je možný. Čas odchodu si dítě určuje samo, popřípadě dle domluvy s rodiči lze dítě posílat v určitou dobu.

Zdůrazňujeme, že na telefonické omluvení dítěte nebude brán zřetel a žák nebude samostatně uvolněn!

Během doby od 14.00 do 15.00 je čas vyhrazen pro pobyt venku v tuto dobu proto nedoporučujeme samostatný odchod žáků.

ZUŠ

V době přesunu dítěte do výuky na ZUŠ a do zájmových kroužků, neneseme za dítě odpovědnost. Dítě bude uvolněno jen s Vaším písemným souhlasem. Prosíme o informaci, zda-li se dítě po kroužku vrací či nikoli.

Svačina

Nezapomeňte na odpolední svačinu a pití do družiny

Ostatní dokumenty